icon--black icon--white
کارگاه آموزش قراردادنویسی فارسی دوره پایه در دانشکده حقوق دانشگاه علامه طباطبایی در تاریخهای ۱۷-۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار شد. اطلاعات بیشتر
کارگاه آموزش جامع قراردادنویسی در تاریخهای ۰۳-۰۴-۰۵ مرداد ۱۴۰۳ برگزار می شود. اطلاعات بیشتر برای ثبت نام
کارگاه آموزش قراردادنویسی فارسی دوره پایه بنا بر درخواست دفتر مهارت افزایی دانشگاه علامه طباطبایی در تاریخهای ۳-۴ خردادماه ۱۴۰۳ برگزار شد. اطلاعات بیشتر

تنظیم قرارداد فارسی و انگلیسی

تنظیم قرارداد فارسی و انگلیسی

کلیم قرارداد

کلیم قرارداد

داوری و سازش

داوری و سازش

تنظیم اسناد مناقصه

تنظیم اسناد مناقصه

کتاب مرجع داوری - قواعد باشگاه داوری اختلافات قراردادی (کداک)، قوانین و مقررات داوری و سازش - نویسندگاه: احمد متولی، سمانه کافتری و زینب باقری قوانین داوری کداک - CODAC
کانون قراردادنویسان

داوری و سازش تنها مرکز تخصصی داوری اختلافات قراردادی

داوری اختلافات قراردادی باید به کسی سپرده شود که خود آشنا به مفاهیم، قالبهای قراردادی، طرز نگارش قرارداد و شروط و نهاد داوری، علیرغم نواقص قانونی داخلی، باشد.

قواعد داوری

داوری اختلافات قراردادی بر اساس قواعد اختصاصی کداک (Contractual Disputes Arbitration Club) صورت گرفته و داوران متخصص در امر قراردادها حل و فصل اختلاف را بر اساس این قواعد تخصصی انجام خواهند داد.

درخواست داوری

درخواست داوری و سازش نزد دبیرخانه مرکز داوری کداک زیر نظر کانون قراردادنویسان ایران ثبت شده تا داوری بر اساس قواعد و تشریفات کداک صورت پذیرد.

کتاب مرجع داوری

کتاب راهنما برای کلیه داوران جهت انجام امور داوری است.

انواع خدمات قراردادی ما تنظیم قراردادهای فارسی و انگلیسی اولین مرکز تخصصی حل و فصل اختلافات قراردادی مدیریت، تنظیم و دفاع در برابر کلیم قراردادی

مذاکره

مذاکرات قراردادی نیازمند فن بیان، تسلط به زبان گفتار و بدن، شناخت نیازها طرفین و نیز روشها و موقعیتهای مذاکراتی است که از مرحله آشنایی طرفین قرارداد تا مرحله تنظیم قرارداد نهایی صورت می پذیرد.

توافقنامه

نقطه آغازین ارتباط تجاری بین طرفین، تنظیم توافقنامه کلی همکاری است. گرچه محتوای توافقنامه، کمتر حاوی تعهدات اجرایی است ولی برای تعیین نقشه راه و چارچوب توافق تجاری آینده مهم است.

قرارداد

تنظیم قرارداد اجرایی نیازمند آشنایی با عناوین قراردادی، نگارش صحیح تعهد و اختیار طرفین معامله و استفاده درست و بجا از الفاظ و عبارات صریح و بدون ابهام جهت احتراز از اختلاف احتمالی آینده است.

داوری اختلافات قراردادی

مرکز داوری کداک» نقایص داوری داخلی را برطرف نموده و با آیین نامه داوری اختصاصی خود، داوری تخصصی اختلافات قراردادی را توسط متخصصین قراردادنویسی انجام می دهد.

کلیم و ادعای قراردادی

اختلافات قراردادی احتراز ناپذیر هستند و برای تهیه کلیم یا دفاع از کلیم مطروحه نیازمند متخصصینی با تجربه و کارآمد هستیم که بتواند در طرح دعوی کلیم یا دفاع در برابر کلیم موفق عمل کند.

آموزش قراردادنویسی

حقوقدانان و مهندسین در تنظیم قرارداد نیازمند آموزش هایی هستند که کانون قراردادنویسان ایران با در اختیار داشتن اساتید باتجربه می تواند از طریق برگزاری کارگاههای آموزشی این نیاز را برطرف نماید.

آخرین مقالات و اخبار از آخرین مقالات و اخبار ما با خبر شوید

مقالات

آخرین خبرها

۳
دی
مدرسه قراردادنویسی-دوره دوم-1402

مدرسه قراردادنویسی (۲)

مدرسه قراردادنویسی (دوره دوم ۱۴۰۲) شرایط پذیرش: عضویت کانون: تنها کسانی حق شرکت در آزمون را دارند که عضو کان...
۲۱
فروردین
آموزش جامع مناقصات-کانون قراردادنویسان ایران

کتاب آموزش جامع مناقصات

این کتاب به عنوان راهنمایی برای کلیه کسانی است که تمایل به یادگیری شرایط مناقصه و الزامات آن دارند. جهت اطلاعات بیشتر
۱۳
دی
مدرسه قراردادنویسی-کانون قراردادنویسان ایران

Contract School

مدرسه قراردادنویسی (دوره اول ۱۴۰۱) شرایط پذیرش: عضویت کانون:

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید